Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj Městys Kácov, Středočeský kraj


Kynologové

Internetové stránky kynologické organizace Kácov
(webmaster kácovského webu nezodpovídá za kvalitu a obsah stránek v odkazech)

ZKO Kácov byla založena v roce 1993 a v současné době má 37 členů, kteří se zabývají sportovním výcvikem a nově také flyballem. Již několik let se na našem cvičišti na začátku roku koná Zimní závod a během roku zkoušky z výkonu (národní i mezinárodní zkušební řád). Letos na jaře jsme pořádali výběrovou soutěž na Mistrovství ČR mládeže, které se zúčastnilo 30 mladých a nadějných psovodů.

Naše cvičiště navštěvují psi různých plemen a velikostí a jsou úspěšní jak na závodech tak i na výstavách. Všestranný výcvik probíhá v sobotu od 13:00 hod. (letní čas) nebo od 9:00 hod. (zimní čas) a začíná skupinou pro štěňata a mladé psy. Po ní následují ostatní skupiny, které můžou chodit cvičit také ve středu od 17:00 hod. (letní čas). Flyball začíná v pátek v 17:00 hod. pod vedením Jitky Slánské (tel. 776 724 661).

Cesta na cvičiště je značena. Pro Vaši první návštěvu cvičiště postačí kovový obojek, krátké vodítko, hračka (např. míček se šňůrkou) a pamlsky. Před návštěvou cvičiště psa nekrmte.